قیمت ملک:
۵.۷۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۶۶۱
فروش

خرید ویلا در شمال

فروش

خرید ویلا در سرخرود با نمایی شیک و لاکچری با بنایی نوساز ،دوبلکس با سند مالکیت تک برگ به صورت مستقل  داخل کوچه ای ویلایی  در سرخرود شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نوساز دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 303 متر و در زمینی به متراژ 210 متر با پارکینگ و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. ویلا مجهز به استخر و جکوزی می باشد تا ساکنین محترم بتوانند اوقات فراغت خود را زمانی که به گردش نمی پردازند در داخل خانه سپری کنند. این ویلای شیک و مدرن از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن ساختمان می توان ویوی عالی از دشت و جنگل دریافت کرد و حیاط آن با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای دوبلکس تا ساحل سرخرود 1500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی سرخرود به سمت محمودآباد 400 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها را به آسانی و راحتی فراهم آورده است.

این ویلای شیک و لاکچری به صورت مستقل در محیطی کاملا تهرانی نشین با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، بنایی نوساز و دوبلکس ، حیاطدار با پارکینگ ، استخر ، جکوزی ، تراس و روف گاردن با ویوی عالی به دشت و جنگل داخل کوچه ای ویلایی به مبلغ 5/750،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املا جهان

 شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/02/29
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۱۰ متـر
متراژ بنا: ۳۰۳ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش