موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:

 خرید ویلا در سرخرود مازندران

 خرید ویلا در سرخرود مازندران

این ویلا با نمایی شیک و مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت  تک برگ  با فاصله ی بسیار نزدیک به ساحل  دریای خزر داخل کوچه ای ویلایی در سر خرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است..

این  ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 240 متر و در زمینی به متراژ 310 متر در سمت دریا با پکیج ، رادیاتور و تمامی امکانات رفاهی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط شیک ساختمان با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا تا دریای سرخرود 2 دقیقه و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا دسترسی راحتی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم ایجاد کرده است.

این ویلای ساحلی با نمایی مدرن ، به صورت مستقل دخل کوچه ای ویلایی ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، پکیج ، رادیاتور ، تراس ، حیاطی زیبا در سمت دریای سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 5/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز ساحلی در سرخرود می باشد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

خرید ویلا در سرخرود مازندران-27778

شهر: سرخرود-ویلایی نشین و ساحلی

قیمت:5,500,000,000 تومان

مساحت: 310

زیر بنای ساختمان: 240

تعداد اتاق:3

سن بنا: نوساز سال

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: گچ

کف پوش: سرامیک

پارکینگ، انباری، دارد

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/02
کاربری ملک: ویلا

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش