قیمت ملک:
۳.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۷۴۵۶
فروش

خرید ویلا در بابلسرمازندران

فروش

خرید ویلا در بابلسرمازندران

خرید ویلا با نمایی مدرن  سند دار فول امکانات ، بنایی نوساز ، نیم پیلوت  با استخر و سند مالکیت تک برگ در سمت دشت به صورت مستقل  داخل کوچه ای ویلایی  بهترین گزینه برای خرید ، فروش و سرمایه گذاری در شهر توریستی سرخرود واقع در استان مازندران به فروش میرسد.

این ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 150 متر و در زمینی به متراژ 150 متر با استخر ، دیوار پوشهایی زیبا و با تمامی امکانات رفاهی آماده ی ارایه به خریداران محترم می باشد. بنای ویلا نیم پیلوت بوده و دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای نزدیک به ساحل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله ی ویلا از دریا و لب ساحل در شمال ایران 800 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیت مناسب دسترسی راحتی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده است.

این ویلا با نمایی مدرن در سمت دشت به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی و بنایی نوساز ، نیم پیلوت با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر و مراکز خرید ، تراسی بزرگ ، حیاطدار در شهر بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان m

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/06
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
استخر
انبار
پارکینگ
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش