قیمت ملک:
۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
رویان
کـد ملک:
۲۶۸۳۵
فروش

خرید ویلا جنگلی در رویان

فروش

این ویلای سمت جنگل با نمایی شیک به صورت مستقل با سند مالکیت تک برگ و استخر در محله ی توریستی ونوش منطقه ی  رویان شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای جنگلی با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 730 متر با نور پردازی حرفه ای ، استخری بزرگ با تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. ویلای مدرن دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویوی عالی از جنگل و مناظر اطراف با استفاده از شاهنشین ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط بزرگ و شیک ساختمان با آب نمایی سنگی بزرگ ، آلاچیق و با باغچه هایی مملو از 200 اصله انواع درخت و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای مستقل از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد.

این باغ ویلای جنگلی به صورت مستقل با نمایی شیک ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، نور پردازی حرفه ای ، شاهنشین ، حیاطی بزرگ و شیک با انواع درخت ، آبنمای سنگی ، آبیاری به روش مکانیزه و فضایی سبز و تمامی امکانات رفاهی در منطقه ی خوش آب و هوا و ویلایی ونوش رویان شمال کشور ، استان ماندران به مبلغ 10،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/17
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۷۳۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش