قیمت ملک:
۱۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
رویان
کـد ملک:
۲۶۳۰۳
فروش

خرید ویلا جنگلی در رویان

فروش

خرید ویلا جنگلی در رویان

با نمایی بسیار شیک و مدرن داخل شهرکی امن و برند با بنایی نوساز،دوبلکس و سند مالکیت تک برگ در منطقه ی ویلایی ونوش رویان کشور ،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای شهرکی با معماری اصولی و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 350 متر و در زمینی به متراژ 663 متر با استخر چهار فصل ، و با ویوی عالی به جنگل و دریا در مکانی بسیار عالی با تمامی امکانات رفاهی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که سه تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک موجود می باشد. ویلای جنگلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از چنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای شیک و لاکچری از جنگل رویان ونوش 500 متر و از دریای ونوش در رویان نوشهر مازندران 2500 متر و فاصله از جاده ی اصلی رویان به نوشهر 2200 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیتی که دارد دسترسی ساده و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی داخل شهرکی امن و برند با نمایی بسیار شیک و مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، استخردار ، تراسی با ویوی عالی به جنگل و دریا ، حیاطی بزگ با فضا سازی عالی در روستای توریستی ونوش محدوده ی ویلایی رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 15،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۶۶۳ متـر
متراژ بنا: ۳۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش