قیمت ملک:
۱.۶۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
آمل
کد ملک:
۲۷۴۷۸
فروش

خرید ویلا جنگلی آمل به چمستان

فروش

خرید ویلا جنگلی آمل به چمستان

این ویلا با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در سمت جنگل با بنایی نوساز ، نیم پیلوت با فاصله ی نزدیک به جنگل  در محدوده ی آمل شمال شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا نیم پیلوت بوده و دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای جنگلی با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 130 متر و در زمینی به متراز 220 متر با انشعابات کامل و فاصله ی خیلی نزدیک به طبیعت بکر در کوچه ای کاملا ویلایی با قیمت مناسب آماده ارایه به خریداران محترم می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

این ویلای شیک با فاصله ی خیلی نزدیک به جنگل و دسترسی راحت به مراکز خرید به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، نیم پیلوت ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و حیاطی زیبا در محدوده ی آمل به چمستان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 1/650،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز جنگلی در آمل مازندران می باشد. جهت مشاوره رایگان و خرید با شماره ی درج شده در سایت املاک جهان تماس حاصل فرمایید.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/08
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۲۰ متـر
متراژ بنا: ۱۳۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش