قیمت ملک:
۸.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۷۹۳۴
فروش

خرید ویلا باغ بابلسر شمال

فروش

این ویلا باغ سنددار به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی تریبلکس ، دارای سند مالکیت تکبرگ و مجوز ساخت در بابلسر شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

باغ ویلا با بنایی به متراژ 340 متر و در زمینی به متراژ 2000 متر کاملا باز سازی شده با انشعابات کامل ، آبگرمکن و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و طراحی خاص و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا تریبکس بوده و دارای 5 اتاق خواب که دو تای آن مستر و دو خواب در طبقه ی پایین موجود می باشد و همه ی اتاق ها با سرامیک پوشانده شده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از رودخانه ، برکه و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درختان سرسبز و باصفا و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

این خانه باغ از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخودار می باشد. فاصله ی ویلا از دریا 2000 متر و چسبیده به شهر بابلسر می باشد بنابراین دسترسی راحتی به مراکز خرید ، فروشگاه ها برای ساکنین محترم فراهم آمده است.باغ ویلا در شهر بابلسر به قیمت 8/400،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/29
کاربری ملک: باغ
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰۰ متـر
متراژ بنا: ۳۴۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۵
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش