قیمت ملک:
۳.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
چمستان
کد ملک:
۲۷۳۹۴
فروش

خرید ویلا ارزان قیمت چمستان شمال

فروش

خرید ویلا ارزان قیمت چمستان شمال

این ویلا با نمایی شیک ، بنایی نوساز ، دوبلکس با حیاط و تراسی بزرگ در سمت جنگل منطقه ی چمستان شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

این ویلای سمت جنگل با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 170 متر و در زمینی به متراژ 280 متر با نور پردازی شیک ، رادیاتور و با انشعابات کامل در محیطی ویلایی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 2 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از جنگل و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای ان با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و گیاهان رنگارنگ بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است.

این ویلای جنگلی به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ ، حیاطی وسیع و زیبا با فضایی سبز و دسترسی آسان به مراکز خرید در محدوده ی ویلایی آمل به چمستان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/300،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد مناسب خرید و سرمایه گذاری خریدارانی است که قصد خرید ویلا نوساز جنگلی در چمستان را دارند مناسب می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/27
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۸۰ متـر
متراژ بنا: ۱۷۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش