قیمت ملک:
۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
آمل
کد ملک:
۲۷۴۱۷
فروش

خرید ویلا ارزان قیمت آمل به سرخرود

فروش

خرید ویلا ارزان قیمت آمل به سرخرود

این ویلا ی شیک سنددار به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی فلت ، مبله ، دارای سند مالکیت تک برگ با قیمتی ارزان درسمت آمل به سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنای به متراژ 105 متر و در زمینی به متراژ 225 متر کاملا مبله در محیطی تهرانی نشین و خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا فلت بوده و دارای 3 اتاق خواب با کفپوش پارکت می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند شورایی ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. حیاط یزرگ ساختمان با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا تا دریا 10 کیلومتر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد.

این ویلای شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی فلت ، کاملا مبله با سند و مجوز ساخت ، حیاطی بزرگ و با قیمتی ارزان در محیطی تهرانی نشین ، خوش آب و هوا و آرام در محدوده ی آمل به سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 2/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب زندگی و خرید ویلا آمل به سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/28
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۲۵ متـر
متراژ بنا: ۱۰۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش