قیمت ملک:
۳.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۳۷۷۶۰
فروش

خرید زمین مسکونی در نوشهر مازندران

فروش

خرید زمین مسکونی در نوشهر مازندران

خرید و فروش زمین جنگلی مسکونی در نوشهر، سند دار، در محیطی ویلایی نشین و خلوت با امنیت کامل، مناسب برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران می باشد.

زمین با مساحت 300 متر و بر 10 متری، در منطقه جنگلی داخل شهرک، دارای آب برق گاز در کوچه ویلا سازی شده به قیمت 3 میلیارد 400 میلیون تومان مناسب با منطقه بفروش می رسد.

زمین فروشی در شهرکی برند با نگهبان دائمی در فاصله 300 متری جاده اصلی 500 متری جنگلهای نوشهر و 1200 متری ساحل دریا قرار گرفته است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به تمامی مراکز اصلی در شهر و جنگل و دریا می باشد.

خرید زمین شهرکی با قیمت فوق العاده مناسب در منطقه و نگهبان دائمی دارای چشم انداز زیبای جنگل و محیط سر سبز و ویلایی اطراف با پیشرفت قابل توجه  درآینده میتواند بهترین گزینه برای سرمایه گزاری در شمال مازندران شهر توریستی نوشهر باشد.

زمین فروشی با سند و مدارک تکمیل، در شهرکی برند دور دیوار کشی شده با تمام امکاناتی که دارد گزینه ای مناسب برای خرید زمین در شمال مازندران شهر زیبای نوشهر به شمار میرود.

پیشنهاد املاک جهان شعبه نوشهر به شما خریداران و سرمایه گزاران گرامی در شمال مازندران خرید زمین داخل شهرک با نگهبان دائمی دارای  سند و مجوز برای ساخت و دسترسی راحت و آسان به جاده اصلی و مراکز خرید و بازار می باشد.

خرید زمین در نوشهر / زمین سند دار نوشهر / زمین ساحلی نوشهر / زمین شهرکی نوشهر / زمین زیر قیمت نوشهر / زمین فروشی در نوشهر / زمین شهرکی جنگلی نوشهر/ خرید و فروش زمین در نوشهر / زمین فروشی شهرکی نوشهر

کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/07/30
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۰۰ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش