قیمت ملک:
۵۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۳۶۱۵۰
فروش

خرید زمین شهرکی در بابلسر

فروش

خرید زمین شهرکی در بابلسر

خرید و فروش زمین در شهر ساحلی بابلسر، داخل شهرک، خوش قواره و خوش قیمت، سند دار، گزینه ای عالی برای شما سرمایه گذاران و سازندگان ویلا در شمال مازندران محسوب میشود.

زمین با مساحت 128 متر و 8 متر بر، داخل بافت مسکونی، آب برق گاز روی زمین، دوردیوار کشی شده، سند تک برگ مالکیت، دارای جواز ساخت ویلا، با قیمت 512 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین فروشی در شهرکی نوساز با سند و مدارک تکمیل، در محیطی امن و آرام، دارای پیشرفت چشم گیر و قابل توجه منطقه در آینده نزدیک میتواند مناسب برای سرمایه گذاری در شمال مازندران باشد.

زمین شهرکی در فاصله 200 متری جاده اصلی و 800 متری ساحل دریا واقع شده است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به جاده و ساحل، بازار، مراکز خرید و شهر ساحلی بابلسر می باشد.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران خرید زمین داخل بافت مسکونی، سند دار با جواز ساخت، دارای امکاناتی نظیر آّب برق گاز، در نزدیکی جاده اصلی، در محیطی خلوت و آرام و رو به پیشرفت در آینده در شهر ساحلی و توریستی بابلسر را پیشنهاد میکند.

خرید زمین در بابلسر / زمین ساحلی بابلسر / زمین شهرکی بابلسر / زمین در شهرک ساحلی بابلسر / زمین سند دار شمال / زمین داخل بافت مسکونی شمال / قیمت زمین در بابلسر / زمین زیر قیمت بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
کاربری ملک: مسکونی ویلا باغ
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۲۸ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش