قیمت ملک:
۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۳۶۰۲۹
فروش

خرید زمین شهرکی در بابلسر

فروش

خرید زمین شهرکی در بابلسر

خرید زمین شهرکی در شهر ساحلی بابلسر، با لوکیشن عالی در منطقه، سند و مدارک تکمیل، داخل بافت مسکونی، محیط ویلا سازی شده، گزینه ای عالی برای شما خریداران و سازندگان ویلا در شمال مازندران به شمار می رود.

زمین مسکونی با مساحتی به متراژ 200 متر و بر 10 متری دارای آب برق گاز، محیط کاملا دنج و دلنشین، نزدیک به جاده اصلی با قیمت متری 4 میلیون 500 هزار با بهای 900 میلیون تومان بفروش می رسد.

این قواره از زمین بدون هیچ محدودیت و منعی آماده برای ساخت و ساز ویلا می باشد زیرا از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و بافت بودن را برخوردار می باشد.

زمین که بوسیله دیوار محصور شده با توجه به لوکیشن عالی در فاصله ی 50 متری از خیابان بابلسر و تا دریای بابلسر 1500 متر فاصله دارد بنابراین دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر برای افراد فراهم آمده است.

زمین با توجه به امکانات کامل سند تک برگ و جواز ساخت و داخل بافت مسکونی بودن، قیمت مناسب در منطقه، شهرکی با نگهبان دائمی، کوچه ویلایی نشین بهترین گزینه خرید زمین در شمال مازندران شهر ساحلی بابلسر برای شما خریداران گرامی محسوب می شود.

پیشنهاد املاک جهان به شما دوستان عزیز خرید زمین با امکانات و مدارک کامل در محیطی برند و ویلایی نشین در شمال مازندران شهر ساحلی و توریستی بابلسر می باشد.

زمین شهرکی بابلسر / خرید زمین در بابلسر / زمین فروشی بابلسر / زمین در مازندران / زمین سنددار در بابلسر / زمین ساحلی بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/24
کاربری ملک: مسکونی باغ
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۰۰ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش