قیمت ملک:
۲.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۳۶۲۵۸
فروش

خرید زمین در شمال

فروش

خرید زمین در شمال

زمین فروشی داخل بافت مسکونی سنددار با جواز ساخت ویلا بهترین گزینه برای شما خریداران سازندگان و سرمایه گذاران در سرخرود واقع در شمال مازندران میباشد.

این زمین مسکونی با مساحتی به متراژ 325 متر و با بری 13 متری با انشعابات کامل و با فاصله ی نزدیک به دریا و مراکز خرید بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این قواره از زمین بدون هیچ محدودیت و منعی آماده برای ساخت و ساز ویلا می باشد زیرا از کلیه ی مدارک حفوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و بافت بودن را تکمیل بوده است. فاصله ی زمین مستقل تا ساحل محمودآباد سرخرود 2000 متر و فاصله تا جاده ی اصلی محمودآباد به سرخرود مازندران 500 متر می باشد بنابراین زمین با موقعیت بی نظیری که دارد دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را فراهم آورده است.

این زمین داخل بافت مسکونی مناسب ساخت ویلا در محله ی ویلایی و داخل کوچه ی ویلایی نشین با دسترسی آسان به مراکز خرید همچنین فاصله ی نزدیک به دریا که این زمین سمت دشت و جنگل بین محمودآباد و سرخرود واقع شده و با سند مالکیت و انشعابات کامل می باشد و با قیمتی مناسب که هر متر مربع آن 6/500 میلیون تومان و به بهای 2/100،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد مناسب خریدارانی است که قصد خرید زمین مسکونی ، ویلایی در سرخرود را دارند می باشد.

املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
کاربری ملک: مسکونی ویلا باغ
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۲۵ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش