قیمت ملک:
۳.۲۹۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۳۸۰۲۷
فروش

خرید زمین در سرخرود ساحلی شهرکی 

فروش

خرید زمین در سرخرود ساحلی شهرکی 

خرید زمین مسکونی در شهرک ساحلی سرخرود، سند دار، اطراف زمین ساخته شده مناسب برای شما سازندگان و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران می باشد.

زمین خوش قواره و خوش قیمت، با مساحت 235 متر مربع و بر 10 متری، سند تک برگ مالکیت، دارای جواز ساخت، کوچه ویلایی، آب برق گاز روی زمین، دور دیوار کشی شده، داخل بافت مسکونی، واقع در محیطی امن و آرام، با قیمت متری 14 میلیون تومان با بهای 3 میلیارد 290 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین شهرکی در فاصله 800 متری ساحل دریا و 200 متری جاده اصلی واقع شده است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت وآسان به جاده، بازار، مرکز شهر ساحلی سرخرود، تمامی مراکز خرید و ساحل دریا در شمال مازندران می باشد.

املاک جهان شعبه سرخرود، به شما دوستان سازنده و سرمایه گذار، در شمال مازندران، خرید زمین داخل شهرک ساحلی، در نزدیکی جاده اصلی و مرکز شهر توریستی سرخرود، با قیمت مناسب در منطقه و سند و مدارک تکمیل برای ساخت و ساز در شمال مازندران را پیشنهاد میکند.

خرید زمین در سرخرود / قیمت زمین در سرخرود / زمین ساحلی سرخرود / زمین شهرکی سرخرود / زمین سنددار سرخرود / خرید زمین در شهرک ساحلی سرخرود

کارگذاری املاک جهان

13 / 9 / 1401

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/13
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۳۵ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش