قیمت ملک:
۵.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۳۶۳۲۵
فروش

خرید زمین با سند شمال بابلسر

فروش

خرید زمین با سند شمال بابلسر

خرید و فروش زمین در بابلسر، منطقه ساحلی در کوچه ای ویلا سازی شده، محیط امن و آرام، خوش قواره و خوش قیمت با سند و جواز ساخت بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و ساخت و ساز در شمال مازندران محسوب میشود.

زمین با مساحت 520 متر و 25 متر بر در کوچه ای 10 متری، سند تک برگ، مجوز ساخت، دارای آب برق گاز، محیط دنج و آرام و ویلایی نشین، دور دیوار کشی شده، خوش قواره، با قیمت متری 10 میلیون تومان و با بهای 5 میلیارد 200 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین مسکونی در فاصله 1000 متری ساحل دریا و 200 متری جاده اصلی قرار گرفته است که با توجه به این فواصل دسترسی به دریا، جاده، مرکز شهر، بازار و فروشگاههای زنجیره ای بسیار راحت و آسان خواهد بود از این رو خرید زمین در این لوکیشن عالی گزینه ای مناسب برای شما سازندگان و سرمایه گذاران گرامی به شمار می رود.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما دوستان خریدار، سازنده و سرمایه گذار در شمال مازندران خرید زمین داخل بافت مسکونی، سند دار، نزدیک دریا، جاده، مرکز شهر، بازار و فروشگاههای زنجیره ای، در کوچه ای اختصاصی و ویلایی را پیشنهاد می کند.

زمین مسکونی بابلسر / زمین شهرکی بابلسر / زمین ساحلی بابلسر / قیمت زمین در بابلسر / زمین فروشی در بابلسر / خرید و فروش زمین در بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
کاربری ملک: ویلا باغ
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۵۲۰ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش