قیمت ملک:
۶.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۷۸۱۱
فروش

خرید اپارتمان سرخرود دید به دریا

فروش

خرید اپارتمان سرخرود دید به دریا

این آپارتمان سنددار با نمایی شیک ، ویوی عالی به ساحل دریای خزر و سند مالکیت تکبرگ در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

 این آپارتمان لب آب با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 155 متر دارای 7 طبقه که واحد های کل آن تا و این واحد فروشی در طبقه ی 2 با 5 عدد اسپیلیت ، انشعابات کامل ، پارکینگ اختصاصی ، آسانسور و تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. برج ساحلی دارای اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. از 3 تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. آپارتمان ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله تا دریای سرخرود 100 متر و فاصله ی چندانی تا ساحل دریای خزر ندارد بنابراین دسترسی راحتی به مراکز خرید داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان ایجاد کرده است.

 این آپارتمان با نمایی شیک و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با انشعابات کامل ، آسانسور ، 5 عدد اسپیلیت ، پارکینگ ، 3 تراس با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی راحت به مراکز خرید که قیمت هر متر مربع آن 40 میلیون تومان و به مبلغ 6/200،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی با ویو دریا در سرخرود مازندران می باشد.

اپارتمان سرخرود / سرخرود اپارتمان / قیمت اپارتمان در سرخرود / فروش اپارتمان در سرخرود / اپارتمان خط ذریا سرخرود / اپارتمان دید به ساحل سرخرود

کارگزاری املاک جهان

شعبه سر خرود m

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/07
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۵۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش