قیمت ملک:
۴.۹۳۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۶۷۲۵
فروش

خرید اپارتمان ساحلی سرخرود شمال

فروش

این اپارتمان ساحلی با نمایی شیک و مدرن با تراسی رو به دریا   و سند مالکیت تک برگ  در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شدهاستاین آپارتمان ساحلی با نمایی شیک و مدرن با تراسی رو به دریا و سند مالکیت تکبرگ در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان ساحلی با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 141 متر دارای 14 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی 3 با نگهبانی دایمی ، سرایدار ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری و با تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. آپارتمان نزدیک دریا دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد و از جمله امکانات این مجتمع آپارتمان می توان به استخر ، جکوزی ، سالن ورزشی و حیاطی زیبا و سرسبز اشاره کرد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. این آپارتمان شیک از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. فاصله ی آپارتمان از دریا 100 متر و فاصله از جاده ی اصلی 300 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که آپارتمان با موقعیت بی نظیری که دارد دسترسی راحت و ساده ای به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم ایجاد کرده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک و لوکس با نگهبانی دایمی ، سریدار ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری  و مجتمع با استخر ، جکوزی ، سالن ورزشی ، تراسی بزر با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی آسان به مراکز خرید در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 35 میلیون تومان و به بهای 4،935،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/05
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۴۱ متـر
متراژ بنا: ۱۴۱ متـر
طبقات ساختمان: ۱۴
طبقه: ۳
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش