قیمت ملک:
۴.۰۴۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۶۱۶۷
فروش

خرید اپارتمان ساحلی در سرخرود

فروش

خرید اپارتمان ساحلی در سرخرود

اپارتمان ساحلی در شهر توریستی سرخرود سند دار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید فروش و سکونت در شمال مازندران میباشد.

برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. آپارتمان کنار دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 116 متر دارای 12 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی 4 با نگهبانی دایمی ، پارکینگ ، انباری ، آسانسور و با تمامی امکانات از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان رو به دریا از جاده ی اصلی 300 متر و با دریا هیج فاصله ای ندارد بنابراین دسترسی به مراکز خرید برند ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر به راحتی و آسانی برای شما هموطنان عزیز فراهم آمده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک و مدرن ، کنار ساحل دریای خزر با آسانسور ، پارکینگ ، انباری و نگهبانی دایمی ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی آسان به مراکز خرید در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 5 میلیون تومان و به مبلغ 4/0،50،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان با ویو دریا در سرخرود می باشد.

املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۱۶ متـر
متراژ بنا: ۱۱۶ متـر
طبقات ساختمان: ۴
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

دیوار گچ
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش