قیمت ملک:
۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۶۸۳۷
فروش

خرید اپارتمان روبه دریا بابلسر

فروش

این اپارتمان ساحلی با نمایی شیک و مدرن و بنایی نوساز هوشمند سازی شده با سند مالکیت تک برگ  و تراسی روبه ساحل دریای خزر در شهر توریستی بابلسر شمال مازندران واقع شده است.

این آپارتمان رو به دریا با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 120 متر دارای 9 طبقه که واحد های کل آن 36 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 1 با پنجره های قدی و بسیار هوشمند از معماری اصولی و کیفیتی بهره مند می باشد. برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. آپارتمان ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و هوشمند سازی اشاره کرد. ویوی عالی از محیط و ساحل دریای خزر با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود. فاصله ی آپارتمان مدرن از دریای بابلسر 0 متر و فاصله ای با جاده ی اصلی ندارد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که دسترسی به مراکز خرید ، فروشگاه های برند و ساحل دریای خزر به سادگی برای ساکنین محترم فراهم آمده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی مدرن و لوکس ، بنایی نوساز با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، 2 خوابه ، تراسی با چشم انداز الی به دریا و دسترسی راحت به مراکز خرید در محیطی توریستی و خوش آب و هوا در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 60 میلیون تومان و به ازای هر طبقه 3% افزایش قیمت و طبقه ی اول به بهای 7.200.000.000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/17
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۲۰ متـر
متراژ بنا: ۱۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش