قیمت ملک:
۶.۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۷۲۹۲
فروش

خرید اپارتمان در مازندران

فروش

خرید اپارتمان در مازندران

این اپارتمان ساحلی با نمایی شیک، بنایی نوساز، سند مالکیت تک برگ و تراسی بزرگ در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 155 متر دارای طبقه که واحد های کل آن 28 تا و این واحد فروشی در طبقه ی در سمت ساحل با تمامی امکانات رفاهی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. آپارتمان نزدیک به دریا دارای اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. آپارتمان ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، لابی ، سینما ، سونا خشک ، سالن ورزشی مجهز به بدنسازی ، بیلیارد و پینگ پنگ اشاره کرد. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان از دریای شهر سرخرود 100 متر و فاصله از جاده ی اصلی و مرکز شهر سرخرود 300 متر می باشد بنابراین دسترسی به مراکزخرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر برای ساکنین محترم به راحتی فراهم شده است.

این آپارتمان ساحلی با فاصله ی خیلی نزدیک به ساحل دریای خزر با بنایی نوساز ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و با آسانسور ، پارکینگ ، انباری و با مشاعات تفریحی و ورزشی مانند سالن ورزشی مجهز به بدنسازی ، پینگ پنگ ، بیلیارد ، سونا خشک ، حمام ترکی ، لابی و حمام ترکی با تمامی امکانات رفاهی که قیمت هر متر مربع آن 45 میلیون تومان و به مبلغ 6/950،000،000 میلیارد تومان در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/09
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۵۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش