قیمت ملک:
۴.۳۷۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۶۱۸۷
فروش

خرید اپارتمان در بابلسر

فروش

خرید اپارتمان در بابلسر

اپارتمان ساحلی در شهر توریستی بابلسر سند دار فول امکانات با بهترین متریال مناسب برای خرید و فروش و سکونت در شمال مازندران میباشد.

این برج ساحلی دارای 3 اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. آپارتمان رو به دریا با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 162 متر دارای 8 طبقه که واحد های کل آن 8 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 4 با سیستم هوشمند ، پنجره های قدی و با تمامی امکانات از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. آپارتمان شیک از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از مناظر اطراف و ساحل دریای خزر دریافت کرد و از جمله امکانات آن می توان آسانسور ، پارکینگ ، انباری اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان نوساز از دریای بابلسر 100 متر و فاصله ای تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که دسترسی راحت به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر به آسانی برای شما هموطنان عزیز فراهم آمده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، بنایی نوساز با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ رو به ساحل دریای خزر و با دسترسی آسان به مراکز خرید و با آسانسور ، پارکینگ ، انباری و سیستم هوشمند در محیطی توریستی که قیمت هر متر مربع آن 27 میلیون تومان و به قیمت 4/374،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر می باشد.

کارگزاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۶۲ متـر
متراژ بنا: ۱۶۲ متـر
طبقات ساختمان: ۸
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش