قیمت ملک:
۳.۶۴۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
آمل
کد ملک:
۱۶۷۶۰
فروش

خرید اپارتمان در امل

فروش

اپارتمان سنددار با بنایی نوساز ، سند مالکیت تک برگ با تراس و پارکینگ انباری ،دارای انشعابات و نصبیجات با متریال برند در شهر امل شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان شیک دارای اتاق خواب با کفپوش پارکت می باشد. آپارتمان نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 130 متر دارای طبقه که واحد های کل آن 12 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 6 در مکانی خوش آب و هوا و با تمامی امکانات رفاهی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد. از جمله امکانات آپارتمان می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری و کاملا مبله اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان تا جاده ی اصلی 500 مت می باشد بنابراین آپارتمان با جایگاهی که دارد دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها را برای شما عزیزان به آسانی فراهم آورده است.

این آپارتمان با نمایی شیک ، نوساز و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، مبله ، تراسی بزرگ و دسترسی آسان به مراکز خرید در مکانی خوش آب و هوا با تمامی امکانات رفاهی در داخل شهر آمل شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 28 میلیون تومان و به مبلغ 3/640،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/10
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۳۰ متـر
متراژ بنا: ۱۳۰ متـر
طبقات ساختمان: ۶
واحدهای ساختمان: ۲
طبقه: ۶
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش