قیمت ملک:
۴.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۷۰۴۳
فروش

خرید اپارتمان با تراس ویو دریا سرخرود

فروش

خرید اپارتمان با تراس ویو دریا سرخرود

خرید اپارتمان ساحلی در سرخرود با نمایی شیک و مدرن و تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر ،اتاق خواب با کف سرامیک ،سند مالکیت تک برگ و آسانسور در بلوار دریا خط ساحلی شهر سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این آپارتمان ساحلی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 125 متر دارای 6 طبقه که واحد های کل آپارتمان 12 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 4 با تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویوی عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ ساختمان به بیننده منتقل می شود. آپارتمان رو به دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و کمد دیواری اشاره کرد. فاصله از دریای سرخرود 50 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 300 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه ها داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان ایجاد کرده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی راحت به مراکز خرید در بلوار دریا خط ساحلی شهر سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 41 میلیون تومان و به مبلغ 4/900،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد مناسب خرید آپارتمان ساحلی در مازندران شمال ایران در شهر توریستی سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرود

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/12
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۲۵ متـر
متراژ بنا: ۱۲۵ متـر
متراژ مفید: ۱۲۴ متـر
طبقات ساختمان: ۶
واحدهای ساختمان: ۲
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش