قیمت ملک:
۴.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۴۶۴
فروش

خرید آپار تمان بابلسر

فروش

خرید آپار تمان بابلسر

این اپارتمان با نمایی شیک و مدرن ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر ، سند مالکیت تک برگ  در برج سمت دریای بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این واحد آپارتمان در برج ساحلی با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 105 متر دارای 20 طبقه که واحد های کل آن 60 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 10 با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و در محیطی توریستی و امن با تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. آپارتمان رو به دریا دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. از جمله امکانات این برج ساحلی می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت و رادیاتور اشاره کرد.

این برج ساحلی با نمایی مدرن ، دسترسی راحت به مراکز خرید با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر که قیمت هر متر مربع آن 44 میلیون تومان و به مبلغ 4/600،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر مازندران می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/07
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۳۹۹
متـراژ: ۱۰۵ متـر
متراژ بنا: ۱۰۵ متـر
متراژ مفید: ۱۰۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش