قیمت ملک:
۳.۶۴۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
آمل
کـد ملک:
۱۷۴۱۶
فروش

خرید آپارتمان نوساز در آمل مازندران

فروش

خرید آپارتمان نوساز در آمل مازندران

این آپارتمان با بنایی نوساز و سند مالکیت تک برگ ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، با بهترین متریال روز در آمل واقع در شمال کشور ، استان مازندران به فرو ش میرسد.

آپارتمان شیک دارای اتاق خواب با کفپوش پارکت می باشد. آپارتمان نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 130 متر دارای طبقه که واحد های کل آن 12 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 6 در مکانی خوش آب و هوا و با تمامی امکانات رفاهی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد. از جمله امکانات آپارتمان می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری و کاملا مبله اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان تا جاده ی اصلی 500 مت می باشد بنابراین آپارتمان با جایگاهی که دارد دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها را برای شما عزیزان به آسانی فراهم آورده است.

این آپارتمان با نمایی شیک ، نوساز و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، مبله ، تراسی بزرگ و دسترسی آسان به مراکز خرید در مکانی خوش آب و هوا با تمامی امکانات رفاهی در داخل شهر آمل شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 28 میلیون تومان و به مبلغ 3/640،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/28
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۳۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش