قیمت ملک:
۱.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۸۴۷
فروش

خرید آپارتمان قیمت مناسب در بابلسر

فروش

خرید آپارتمان قیمت مناسب در بابلسر

این اپارتمان سند دار و ساحلی دارای سند مالکیت تک برگ با فاصله ی بسیار نزدیک به ساحل دریای خزر و تراسی با ویوی شهر در شهر توریستی بابلسر واقع در شمال کشور ،استان مازندران می باشد.

آپارتمان نزدیک به دریا دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان ساحلی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 80 متر دارای 4 طبقه که واحد های کل آن 8 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 2 با نمایی از سه طرف ، کاملا باز سازی شده آماده ارایه یه خریداران محترم می باشد. برج ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ و کابینت اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان از دریای شهر بابلسر 100 متر و فاصله ای تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین موقعیت بی نظیری که دارد دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم ایجاد کرده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی از سه طرف ، کاملا باز سازی شده با آسانسور ، پارکینگ ، تراس و فاصله ی خیلی نزدیک به ساحل دریای خزر و دسترسی آسان به مراکز خرید در محیطی توریستی با لوکیشن عالی و با قیمتی ارزان که هر متر مربع آن 20 میلیون تومان و به بهای 1/600،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر می باشد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/12
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش