موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:

خرید آپارتمان سرخرود بلوار دریا

خرید آپارتمان سرخرود بلوار دریا

این اپارتمان سند دار فول امکانات کاملا مبله با نمایی مدرن ، سند مالکیت تک برگ  و تراسی بزرگ با ویوی عالی به ساحل  دریای خزر در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان لب آب با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 103 متر دارای 12 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی اول با ویوی عالی به دریا و تمامی امکانات آماده ی ارایه به خریداران محترم می باشد. آپارتمان نزدیک ساحل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز عالی از ساحل دریای خزر و محیط دریافت کرد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، کابینت و کمد دیواری اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان تا دریا 30 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 50 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه های برند داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای شما زیزان به راحتی فراهم کرده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، کاملا مبله ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، آسانسور ، پارکینگ ، تراسی با چشم انداز زیبا به ساحل دریای خزر و دسترسی آسان به مراکز خرید در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر مربع آن 45 میلیون تومان و به مبلغ 4/700،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

 

خرید آپارتمان در سرخرود بلوار دریا-17787

شهر: سرخرود-اپارتمانی نشین و ساحلی

قیمت:4,700,000,000 تومان

مساحت: 130

تعداد اتاق:2

سن بنا: نوساز سال

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: گچ

کف پوش: سرامیک

آسانسور، پارکینگ، انباری، دارد

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/02
کاربری ملک: مسکونی

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش