قیمت ملک:
۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۶۰۳۳
فروش

خرید آپارتمان ساحلی شمال بابلسر

فروش

خرید آپارتمان ساحلی شمال بابلسر

آپارتمان ساحلی در شهر توریستی بابلسر، سند دار، فول امکانات، در محیطی دنج و آرام، با متریال عالی، بهترین گزینه برای خرید و فروش و سکونت در شمال مازندران محسوب میشود.

آپارتمان فروشی در 10 طبقه 3 واحدی، واحد ها 105 متری، 2 خوابه با کمد دیواری، دارای امکاناتی نظیر پارکینگ مسقف، انباری، آسانسور، انشعابات، کابینت، پکیج و شوفاژ، تراس با چشم انداز زیبای محیط دلنشین اطراف، سند تک برگ مالکیت، پروانه ساخت و پایان کار با قیمت 2 میلیارد 500 میلیون تومان به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی تحویل داده میشود.

آپارتمان فروشی در فاصله 1000 متری ساحل دریا و 100 متری جاده اصلی در نزدیکی مرکز شهر ساحلی بابلسر واقع شده است که این فواصل نشان می دهد دسترسی به دریا، جاده، مرکز شهر و مراکز خرید و بازار بسیار راحت و آسان خواهد بود.

با توجه به لوکیشن آپارتمان در شهر توریستی و تهرانی نشین بابلسر و پیشرفت قابل توجه منطقه در آینده بسیار نزدیک خرید این آپارتمان شیک و زیبا میتواند گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری در شمال مازندران باشد.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران، خرید آپارتمان با سند و مدارک تکمیل و امکانات کامل رفاهی در نزدیکی شهر، جاده و ساحل دریا را پیشنهاد میکند.

خرید اپارتمان در بابلسر / قیمت آپارتمان در بابلسر / آپارتمان فروشی در بابلسر / آپارتمان سنددار بابلسر / آپارتمان در شهرک ساحلی بابلسر / آپارتمان فروشی بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۶۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۰۵ متـر
طبقات ساختمان: ۱۰
واحدهای ساختمان: ۳۰
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش