قیمت ملک:
۲.۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۷۸۹۷
فروش

خرید آپارتمان ساحلی سرخرود

فروش

خرید آپارتمان ساحلی سرخرود

این آپارتمان سنندار ساحلی با نمایی شیک و فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر ، تراس و سند مالیت تکبرگ در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان ساحلی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 88 متر دارای 10 طبقه که واحد های کل آن 40 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 2 با انشعابات کامل در محیطی خوب و خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد . آپارتمان نزدیک به دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان تا دریای سرخرود 200 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 300 متر می باشد بنابراین واحد فروشی با موقعیت بی نظیری که دارد دسترسی راحتی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

آپارتمان ساحلی با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر و دسترسی راحتی به مراکز خرید با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراسی بزرگ در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران با قیمتی مناسب 2/700،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود مازندران می باشد. جهت مشاوره رایگان و خرید با شماره ی درج شده در سایت املاک جهان تماس حاصل فرمایید.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/21
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۸۸ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش