قیمت ملک:
۶.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۶۷۸۲
فروش

خرید آپارتمان ساحلی در شمال

فروش

خرید و فروش آپارتمان  در سرخرود با نمایی شیک و مدرن بنایی نوساز سند مالکیت تک برگ با فاصله ی نزدیک به دریا در شهر توریستی سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این آپارتمان ساحلی با به کارگیری بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 175 متر دارای 8 طبقه که که این واحد فروشی در طبقه ی 4 از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. برج ساحلی دارای 3 خواب مستر با کف سرامیک می باشد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ و انباری اشاره کرد. این آپارتمان شیک و لاکچری از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله ی آپارتمان نزدیک به آب از جاده ی اصلی سرخرود و مراکز خرید 200 متر و فاصله تا دریا و لب ساحل سرخرود 30 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحت و ساده ای به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است. از تراس بزرگ و زیبای ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و ساحل دریای خزر دریافت کرد.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک و لاکچری و با بهترین متریال و وسند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری با فاصله ی خیلی نزدیک به دریا و تراسی با ویوی عالی به ساحل و دسترسی آسان به مراکز خرید که قیمت هر متر مربع آن 35 میلیون تومان و به مبلغ 6/100،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/12
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۷۵ متـر
متراژ بنا: ۱۷۵ متـر
طبقات ساختمان: ۸
طبقه: ۴
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش