قیمت ملک:
۲.۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۶۷۳۳
فروش

خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود

فروش

خرید آپارتمان  در سرخرود  با ویو عالی به دریا و سند مالکیت تک برگ  با بنایی نوساز در شمال کشور،استان مازندران در محیطی خوش آب و هوا واقع شده است.

آپارتمان رو به دریا با معماری اصولی و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 84 متر دارای 5 طبقه که واحد های کل آن 10 تا می باشد و این واحد فروشی در طبقه ی 5 قرار دارد. آپارتمان نوساز با 2 اتاق خواب با کف سرامیک از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس این برج ساحلی می توان ویوی عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد.

از جمله امکانات این واحد آپارتمان نقلی می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، هود و کمد دیواری اشاره کرد و فاصله ی آن تا جاده ی اصلی 100 متر و تا ساحل دریای خزر پلاک دوم آن محسوب می شود بنابراین آپارتمان سمت دریا با موقیت بی نظیری که دارد دسترسی خیلی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این آپارتمان رو به دریا ، نوساز با سند مالکیت تکبرگ و مجوز ساخت با دید و ویو ساحل و نزدیک آن با آسانسور ، پارکینگ ، انباری و هر واحد با وام بانکی در محیطی خوش آب و هوا به قیمت 2/700،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/07
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۸۴ متـر
متراژ بنا: ۸۴ متـر
طبقات ساختمان: ۵
واحدهای ساختمان: ۲
طبقه: ۵
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش