قیمت ملک:
۳.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۵۹۸۶
فروش

خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر

فروش

خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر

خرید و فروش آپارتمان در شهر ساحلی بابلسر، سند دار، فول امکانات، محیط امن و آرام، بهترین گزینه برای خرید، سرمایه گذاری و سکونت به صورت تفریحی یا دائمی در شمال مازندران به شمار می رود.

آپارتمان 8 طبقه 2 واحدی با واحد های 123 متری، 2 خوابه، دارای کمد دیواری، کابینت، شوفاژ و پکیج، انشعابات، آسانسور، پارکینگ، انباری، تراس دلنشین، سند تک برگ ماالکیت، پروانه ساخت و پایان کار با قیمت 3 میلیارد 800 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان در منطقه ساحلی بابلسر، با فاصله 1500 متری ساحل دریا و 200 متری جاده اصلی واقع شده است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به ساحل، جاده و مرکز شهر توریستی و تهرانی نشین بابلسر در شمال مازندران می باشد.

با توجه به لوکیشن عالی آپارتمان در شهر ساحلی بابلسر و پیشرفت چشم گیر منطقه در آینده بسیار نزدیک و حال، دارای سند و مدارک تکمیل با امکانات کامل رفاهی، خرید آپارتمان در این منطقه گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری در شمال مازندران محسوب میشود.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران خرید آپارتمان با سند و مدارک تکمیل، فول امکانات در نزدیکی جاده اصلی، مرکز شهر و ساحل دریا را پیشنهاد می کند.

خرید آپارتمان در بابلسر / قیمت آپارتمان در بابلسر / آپارتمان فروشی در بابلسر / آپارتمان در شهرک ساحلی بابلسر / آپارتمان زیر قیمت بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/24
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۲۳ متـر
طبقات ساختمان: ۸
واحدهای ساختمان: ۱۶
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش