قیمت ملک:
۴.۱۸۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۶۰۳۴
فروش

خرید آپارتمان ساحلی بابلسر

فروش

خرید آپارتمان ساحلی بابلسر

آپارتمان در شهر ساحلی بابلسر، سند دار، فول امکانات، در محیطی دنج و آرام، با متریال عالی، بهترین گزینه برای خرید و فروش در شمال مازندران محسوب میشود.

آپارتمان در 7 طبقه تک واحدی، واخد ها 155 متری، 3 خوابه با کمد دیواری، کابینت و هود، انشعابات، پکیج و شوفاژ، آسانسور، پارکینگ، انباری، تراس دلنشین، نورپردازی زیبا، نما سنگ، کف سرامیک، سقف کناف، محیط دنج و آرام با امنیت کامل، پروانه ساخت و پایان کار، سند مالکیت تک برگ با قیمت 4 میلیارد 185 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان فروشی در فاصله 300 متری ساحل دریا، 800 متری جاده اصلی در نزدیکی مرکز شهر ساحلی و توریستی بابلسر قرار گرفته است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به مراکز و مناطق اصلی در شمال مازندران می باشد.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران خرید آپارتمان سند دار، در محیطی امن و آرام، با فاصله کمی از ساحل دریا، جاده اصلی و مرکز شهر، با امکانات رفاهی کامل و سند و مدارک تکمیل را پیشنهاد می کند.

خرید آپارتمان در بابلسر / قیمت آپارتمان در بابلسر / آپارتمان ساحلی بابلسر / آپارتمان شهرکی بابلسر / آپارتمان در شهرک ساحلی بابلسر / خرید آپارتمان در بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۵۵ متـر
طبقات ساختمان: ۷
واحدهای ساختمان: ۷
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش