قیمت ملک:
۵.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۹۴۵
فروش

خرید آپارتمان رو به دریا بابلسر

فروش

این آپارتمان سنددار و ساحلی در بابلسر با نمایی بسیار شیک و مدرن ، بنایی نوساز ، سند مالکیت تک برگ و با ویوی عالی به ساحل دریای خزر در بابلسر شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

این آپارتمان رو به دریا با معماری اصولی و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 165 متر دارای 7 طبقه که واحد های کل آن 7 تا می باشد و این واحد فروشی در طبقه ی 6 قرار دارد. آپارتمان نوساز از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. ویوی عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود.

از جمله امکانات آپارتمان شیک می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری می باشد و فاصله ی واحد آپارتمان از دریا و لب ساحل شهر بابلسر در مازندران 500 متر و فاصله از جاده ی اصلی و مراکز خرید برند در بابلسر 300 متر می باشد

آپارتمان رو به دریا با نمایی شیک ، بنایی نوساز ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری  و با چشم انداز عالی به ساحل دریای خزر در بهترین نقطه ی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 34 میلیون تومان و به مبلغ 5/600،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/29
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متراژ بنا: ۱۷۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش