موقعیت مکانی:
کد ملک:

خرید آپارتمان بابلسر

خرید آپارتمان بابلسر

خرید و فروش آپارتمان در بابلسر، با لوکیشن عالی در منطقه، سند و مدارک تکمیل و امکانات رفاهی کامل بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران می باشد.

آپارتمان ساحلی در 4 طبقه 2 واحدی، واحد ها 83 متری، 2 خوابه، تراس دلنشین، کمد دیواری، کابینت و هود، انشعابات، پکیج و شوفاژ، پارکینگ، آسانسور، انباری، نورپردازی عالی، محیط امن. و آرام، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ با قیمت 2 میلیارد 700 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان فروشی در فاصله 500 متری ساحل دریا و 100 متری جاده اصلی واقع شده است. که با توجه به این فواصل دسترسی به دریا، جاده، مرکز شهر، بازار و فروشگاههای زنجیره ای بسیار راحت و آسان خواهد بود.

با توجه به لوکیشن عالی آپارتمان و پیشرفت قابل توجه منطقه در حال و آینده بسیار نزدیک خرید این آپارتمان نوساز ساحلی در شهر توریستی و تهرانی نشین بابلسر بهترین گزینه برای شما دوستان خریدار به شمار میرود.

پیشنهاد املاک جهان شعبه بابلسر، به شما سرمایه گذاران و خریداران گرامی در شمال مازندران خرید آپارتمان نوساز، با متریال عالی، فول امکانات، سند دار، در نزدیکی ساحل دریا، جاده اصلی و مرکز شهر می باشد.

خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر / خرید آپارتمان شهرکی در بابلسر / قیمت آپارتمان در بابلسر / آپارتمان در شهرک ساحلی بابلسر / آپارتمان پلاک یک دریا بابلسر

کارگزاری املاک جهان

خرید آپارتمان بابلسر-17759

شهر: بابلسر-ساحلی

قیمت:2,700,000,000 تومان

مساحت: 200

طبقه: 4

زیر بنای ساختمان: 83

تعداد اتاق:2

سن بنا: 2 سال ساخت سال

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: نقاشی

کف پوش: سرامیک

آسانسور، پارکینگ، انباری، دارد

 

خرید آپارتمان بابلسر

خرید آپارتمان بابلسر

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/07/28

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش