قیمت ملک:
۲.۷۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۶۳۲۲
فروش

بابلسر ویلا فروشی

فروش

بابلسر ویلا فروشی

خرید و فروش ویلا نوساز و ساحلی در بابلسر، سند دار با متریال عالی، در محیطی دنج و آرام، بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران محسوب میشود.

ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز و طراحی داخلی خاص و بنای دوبلکس 140 متری، در زمینی به مساحت 137 متر 2 خوابه با کمد دیواری، با نگهبانی دائمی در شهرک ، پنجره های دوجداره ، آشپزخانه مجهز و تمامی امکانات رفاهی، سند تک برگ مالکیت، پروانه و پایان کار به قیمت 2 میلیارد 750 میلیون تومان به خریداران محترم عرضه می گردد.

ویلای شهرکی از نظر کلیه مدارک حقوقی شامل : سند تک برگ مالکیت و پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است که با توجه به امکانات و مدارک کاملی که دارد و لوکیشن قابل پیشرفتی که درآن قرار گرفته است بهترین گزینه برای سرمایه گزاران گرامی و محترم در شمال مازندران در حوالی شهر برند، توریستی و ساحلی بابلسر به شمار می رود.

نورپردازی عالی و حرفه ای که در داخل صورت گرفته طرحی بکر و ناب را برای فضای خانه ایجاد کرده است.

فاصله ی ویلای ارزان قیمت از دریای بابلسر 1500 متر و از جاده ی اصلی و مراکز خرید در بابلسر 200 متر می باشد بنابراین دسترسی به ساحل دریای خزر به خصوص مراکز خرید و فروشگاه های زنجیره ای به آسانی و راحتی برای ساکنین محترم فراهم آمده است.

پیشنهاد املاک جهان شعبه بابلسر به شما خریداران و سرمایه گزاران گرامی در بابلسر خرید ویلا با سند و مدارک تکمیل در شهرکی برند و امن با نگهبان دائمی در حوالی شهر به قیمت مناسب با منطقه می باشد.

خرید ویلا در بابلسر / ویلا ساحلی بابلسر / ویلا شهرکی بابلسر / قیمت ویلا در بابلسر / ویلا سنددار بابلسر / ویلا زیر قیمت بابلسر / ویلا ساحلی شهرکی بابلسر / ویلا ارزان قیمت در بابلسر

کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۳۷ متـر
متراژ بنا: ۱۴۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش