قیمت ملک:
۲.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۷۱۲۵
فروش

اپارتمان ساحلی چند سال ساخت سرخرود

فروش

اپارتمان ساحلی چند سال ساخت سرخرود

این آپارتمان با نمایی شیک و ویوی عالی به ساحل دریای خزر،سند مالکیت تک برگ  و تراس در سرخرود بلوار دریا شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. آپارتمان رو به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 95 متر دارای طبقه که واحد های کل آن 6 تا و این واحد فروشی در طبقه ی با قیمت مناسب در محیطی توریستی و ویلایی قرار دارد. از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت و کمد دیواری اشاره کرد. آپارتمان نزدیک به دریا از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان از دریا و لب ساحل سرخرود 50 متر و فاصله از جاده ی اصلی سرخرود و مرکز شهر 300 متر می باشد بنابراین آپارتمان دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه ها داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، تراس با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی آسان به مراکز خرید با قیمتی مناسب در محیطی توریستی که قیمت هر متر مربع آن 23 میلیون تومان و به مبلغ 2/200،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد مناسب خرید آپارتمان و سرمایه گذاری در سرخرود مازندران شمال می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/21
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۹۵ متـر
متراژ بنا: ۹۵ متـر
متراژ مفید: ۹۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش