قیمت ملک:
۳.۹۲۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۶۸۳۶
فروش

اپارتمان ساحلی بابلسر خرید

فروش

این اپارتمان ساحلی با نمایی شیک سند مالکیت تک برگ و تراسی بزرگ نزدیک به دریا در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان نزدیک به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ127 متر دارای 10 طبقه که واحد های کل آن 20 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 9 جنوبی با نور پردازی شیک ، کابینت ، کمد دیواری ، پکیج ، رادیاتور و با تمامی امکانات رفاهی با قیمت مناسب در مکانی خوش آب و هوا و توریستی به خریداران محترم ارایه می گردد. آپارتمان ساحلی دارای 2 اتاق خواب و 1 مستر با کف پارکت می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از جمله امکانات دیگر آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری اشاره کرد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان شیک از دریا و لب ساحل 300 متر و فاصله ای تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و کابینت ، کمد دیواری ، پکیج ، رادیاتور ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراس و با دسترسی آسان به مراکز خرید با نورپردازی شیک در شهر توریستی بابلسر با قیمت مناسب به مبلغ 3.937.000.000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/17
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۲۷ متـر
متراژ بنا: ۱۲۷ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف پارکت
کارشناس فروش
کارشناس فروش