قیمت ملک:
۴.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۷۲۵۴
فروش

اپارتمان در سرخرود

فروش

اپارتمان در سرخرود

این اپارتمان ساحلی با فاصله ی خیلی نزدیک به دریای خزر ، تراس و سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این آپارتمان رو به دریا با نمایی شیک ، معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 125 متر دارای 7 طبقه که واحد های کل آن 14 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 2 در مکانی خوش آب و هوا و توریستی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. برج ساحلی دارای خواب مستر با کف سرامیک می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. از جمله امکانات این آپارتمان نزدیک به دریا می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و کابینت نام برد. فاصله ی آپارتمان شیک از دریا 50 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 200 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیتی که دارد دسترسی راحتی به مراکز خرید داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، کمد دیواری ، دسترسی راحت به مراکز خرید و تراسی با چشم انداز زیبا به ساحل دریای خزر در محله ی خوب و توریستی که قیمت هر متر مربع آن 36 میلیون تومان و به مبلغ 4/500،000،000 میلیارد تومان در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به فروش می رسد مناسب خریدارانی است که قصد خرید و سرمایه گذاری آپارتمان ساحلی در سرخرود را دارند گزینه ی مناسبی می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/04
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۲۵ متـر
متراژ مفید: ۱۲۴ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش