قیمت ملک:
۴.۸۶۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
آمل
کـد ملک:
۱۷۰۵۹
فروش

اپارتمان در امل

فروش

اپارتمان در آمل

این اپارتمان با نمایی شیک ،سنددار ،فول امکانات دارای سند تک برگ ،آسانسور ،پارکینگ،تراسی بزرگ در شهر توریستی آمل شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 180 متر دارای 4 طبقه که واحد های کل آن 4 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 2 کاملا مبله با تمامی امکانات رفاهی در مکانی خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. آپارتمان شیک دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از جمله امکانات این آپارتمان می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و کمد دیواری اشاره کرد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و فاصله ی آن تا جاده ی اصلی 150 متر می باشد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها را برای ساکنین محترم به راحتی فراهم آورده است.

این آپارتمان مبله با نمایی شیک ، بنایی نوساز و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری در محیطی خوش آب و هوا با تمامی امکانات در شهر آمل شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 27 میلیون تومان و به مبلغ 4،860،000،000  میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/14
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۸۰ متـر
متراژ مفید: ۱۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش