قیمت ملک:
۱.۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۶۸۳۸
فروش

اپارتمان بابلسر

فروش

این اپارتمان ساحلی با نمایی شیک و بنایی نوساز ، سند ، تراس با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر در شهر توریستی بابلسر شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این اپارتمان ساحلی دارای 2 اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان ساحلی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 105 متر دارای 4 طبقه که واحد های کل آن 8 تا و این واحد فرشی در طبقه ی 3 در مکانی خوش آب و هوا و توریستی به خریداران محترم ارایه می گرددآپارتمان نوساز از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ و پروانه ساخت تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و شیر آلات اشاره کرد. از دو تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد.  فاصله ی آپارتمان نزدیک به ساحل از دریای بابلسر 1000 متر و فاصله ای تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین این فواصل نشان دهنده ی این است که دسترسی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر به راحتی و سادگی برای شما عزیزان فراهم آمده است.

این آپارتمان ساحلی با بنایی نوساز ، نمایی شیک و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، دو تراس با ویوی عالی به محیط در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت به مبلغ 1.150.000.000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/17
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۰۵ متـر
متراژ بنا: ۱۰۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش