قیمت ملک:
۱.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۶۹۸۳
فروش

اپارتمان بابلسر

فروش

اپارتمان موجود با قیمتی مناسب ، سند مالکیت تکبرگ و با فاصله ی نزدیک به دریا در شهر توریستی ، تفریحی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان نزدیک دریا دارای 2 اتاق خواب می باشد. این آپارتمان ساحلی با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 97 متر دارای 5 طبقه که واحد های کل آن 10 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 5 قرار دارد. اپارتمان ساحلی شهرکی از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و دارای امکاناتی مانند : پارکینگ و انباری ، پکیج و رادیاتور می باشد. فاصله ی آپارتمان نقلی از دریا 300 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 10 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیتی که دارد دسترسی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این آپارتمان چند سال ساخت و کارکرده با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، پارکینگ ، انباری ، تراسی با ویوی عالی به مناظر اطراف و دسترسی آسان به مراکز خرید که با قیمتی مناسب به مبلغ 1.800.000.000 میلیارد تومان در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/05
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۹۷ متـر
متراژ بنا: ۹۷ متـر
متراژ مفید: ۹۷ متـر
طبقات ساختمان: ۵
واحدهای ساختمان: ۲
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش