قیمت ملک:
۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
آمل
کـد ملک:
۱۷۰۳۶
فروش

امل خرید اپارتمان

فروش

آمل خرید اپارتمان

این آپارتمان چند سال ساخت با سند مالکیت تک برگ ، تراس و اسانسور با قیمتی مناسب در شهر امل شمال کشور، استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان مذکور دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 142 متر دارای 3 طبقه که واحد های کل آن 12 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 3 با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، شومینه و تمامی امکانات آماده ی ارایه به مشتریان محترم می باشد. این واحد آپارتمان از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

این آپارتمان جند سال ساخت با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، 3 خوابه با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراس و با دسترسی آسان به مراکز خرید در بهترین نقطه ی آمل شمال کشور ، استان مازندران با قیمتی مناسب به مبلغ 2،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید واحد آپارتمان در آمل می باشد.

کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/11
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۴۰ متـر
متراژ بنا: ۱۴۰ متـر
متراژ مفید: ۱۴۰ متـر
طبقات ساختمان: ۳
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش