قیمت ملک:
۵.۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۶۷۳۴
فروش

آپارتمان ویو دریا سرخرود مازندران

فروش

فروش آپارتمان در سرخرود با سند مالکیت تک برگ و نمایی شیک ،استخر دار در محله ی توریستی خط دریا،شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان لب آب با به کار گیری بهترین متریا در نما و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 138 متر دارای 10 طبقه که این واحد فروشی در طبقه 19 قرار دارد. این برج ساحلی پلاک اول با 2 اتاق خواب دارای کلیه مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به سالن بیلیارد ، پارکینگ ، انباری ، آسانسور ، کابینت کمد دیواری و استخر اشاره کرد

از تراس ساختمان می توان ویوی عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان ساحلی از جاده ی اصلی سرخرود به محمودآباد و یا سرخرود به بابلسر 500 متر و فاصله از دریا 30 متر می باشد بنابراین ساکنین محترم می توانند به راحتی و آسانی به ساحل دریای خزر ، مراکز خرید و فروشگاه ها دسترسی داشته باشند.

هر متر مربع آپارتمان با سند مالکیت ، استخردار با پارکینگ ، آسانسور و تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر به قیمت 41/500 میلیون تومان و با بهای 5/700،000،000 میلیاد تومان به فروش می رسد.

 

کارگزاری املاک جهان

 

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/07
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۳۸ متـر
متراژ بنا: ۱۳۸ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش