قیمت ملک:
۵.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۶۳۱۱
فروش

آپارتمان های ساحلی شمال فروشی

فروش

آپارتمان های ساحلی شمال فروشی

خرید و فروش آپارتمان در سرخرود، ساحلی، سند دار، فول امکانات، محیط دنج و آرام، با متریال عالی، گزینه ای مناسب برای شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران بشمار می رود.

آپارتمان 13 طبقه، 4 واحدی، واحد ها 170 متری، 2 خوابه با کمد دیواری، آسانسور، پارکینگ، انباری، انشعابات، تراس با چشم انداز زیبای دریا و محیط سرسبز اطراف، نورپردازی حرفه ای، با تمام امکانات رفاهی و تفریحی کامل، سند تک برگ مالکیت با پروانه ساخت و پایان کار به قیمت 5 میلیارد 600 میلیون تومان در سرخرود به فروش می رسد.

آپارتمان در فاصله 100 متریس ساحل دریا و 200 متری جاده اصلی قرار گرفته است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به ساحل دریا، بازار و مراکز خرید می باشد از این رو میتواند گزینه ای مناسب برای سکونت به صورت دائمی در شمال مازندران شهر ساحلی سرخرود باشد.

با توجه به لوکیشن آپارتمان و پیشرفت چشم گیر و قابل توجهی که در آینده از آن برخوردار خواهد بود می تواند گزینه ای عالی برای سرمایه گزاری در شمال مازندران شهر توریستی و برند سرخرود باشد.

آپارتمان دارای امکانات کامل با تراس زیبا و دلنشین رو به دریا و دشت و چمن زار آرامش خاصی به بیندگان منتقل می کند و با توجه به امنیتی که دارد بهترین گزینه آپارتمان فروشی در شمال مازندران شهر ساحلی توریستی و برند سرخرود به شمار می رود.

پیشنهاد املاک جهان شعبه سرخرود به شما خریداران و سرمایه گزاران گرامی در شمال خرید آپارتمان با سند و مدارک تکمیل در محیطی امن و آرام با امکانات کامل و دسترسی راحت و آسان به ساحل دریا، بازار و مراکز خرید می باشد.

خرید آپارتمان در سرخرود / آپارتمان ساحلی سسرخرود / آپارتمان سنددار سرخرود ./ آپارتمان شهرکی سرخرود / آپارتمان در سرخرود

کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۴۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۷۰ متـر
طبقات ساختمان: ۱۳
واحدهای ساختمان: ۵۲
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت گلس
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش