قیمت ملک:
۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۴۰۶
فروش

آپارتمان نزدیک به دریا بابلسر شمال

فروش

آپارتمان نزدیک به دریا بابلسر شمال

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، بنایی نوساز و فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر و سند مالکیت تک برگ در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این آپارتمان ساحلی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 100 متر دارای 4 طبقه که واحد های کل آن تا و این واحد فروشی در طبقه ی در سمت دریای بابلسر و در  بهترین مکان با تمامی امکانات به خریداران محترم ارایه می گردد. برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. آپارتمان نزدیک به دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ و انباری اشاره کرد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان شیک تا دریای بابلسر 400 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان ایجاد کرده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، بنایی نوساز ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراس و تمامی امکانات در سمت دریای بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 2/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر می باشد.

کارگذاری املاک جهانM

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/28
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش