قیمت ملک:
۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۶۳۰۲
فروش

آپارتمان قیمت مناسب در سرخرود

فروش

آپارتمان قیمت مناسب در سرخرود

آپارتمان ساحلی با متریال عالی، در سرخرود، سند دار، فول امکانات، محیط دنج و آرام با امنیت کامل، در نزدیکی جاده اصلی، مرکز شهر و ساحل دریا بهترین گزینه برای سکونت به صورت دائمی یا تفریحی، خرید، فروش و سرمایه گذاری در شمال مازندران محسوب میشود.

آپارتمان 4 طبقه 8 واحدی، واحد ها 61 متری تک خواب، دارای امکاناتی نظیر کمد دیواری، کابینت و هود، انشعابات، شوفاژ و پکیج، تراس دلنشین، آسانسور، پارکینگ، انباری، نما سنگ، کف سرامیک، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ با قیمت 1 میلیارد 500 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان فروشی در فاصله 1000 متری ساحل دریا و 200 متری جاده اصلی درنزدیکی مرکز شهر ساحلی سرخرود واقع شده است که با توجه به این فواصل دسترسی به ساحل، جاده، بازار، فروشگاههای زنجیره ای و مرکز شهر بسیار راحت و آسان خواهد بود.

اپارتمان ساحلی با لوکیشن عالی در شهر توریستی و برند سرخرود، از پیشرفت چشم گیر منطقه در حال و آینده بسیار نزدیک برخوردار می باشد از این رو گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری در شمال مازندران به شمار می رود.

املاک جهان شعبه سرخرود، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران، خرید آپارتمان نوساز، سند دار، محیط دنج و دلنشین با امنیت کامل و لوکیشن عالی در منطقه، در نزدیکی مرکز شهر، ساحل دریا و جاده اصلی را پیشنهاد می کند.

خرید آپارتمان در سرخرود / قیمت آپارتمان در سرخرود / آپارتمان ساحلی در سرخرود / آپارتمان شهرکی سرخرود / آپارتمان فروشی در سرخرود

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۳۹۹
متـراژ: ۲۲۰ متـر
متراژ بنا: ۶۱ متـر
طبقات ساختمان: ۴
واحدهای ساختمان: ۸
تعداد اتاق خواب: ۱
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش