مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۶۸۹۳

آپارتمان فروشی سرخرود

آپارتمان فروشی سرخرود

خرید آپارتمان در سرخرود با نمایی بسیار شیک و سند مالکیت تک برگ  و با ویوی عالی به ساحل دریای خزر در محله ی توریستی خط دریا سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

 این برج ساحلی دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. آپارتمان رو به دریا با معماری اصولی و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 155 متر دارای 10 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی 8 قرار دارد. آپارتمان ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از جمله امکانات آپارتمان نزدیک به دریا می توان به آسانسور در دو لاین ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، کمد دیواری ، پکیج و رادیاتور اشاره کرد. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان پلاک اول از جاده ی اصلی سرخرود به محمودآباد و یا سرخرود به بابلسر 500 متر و فاصله از دریای شمال 30 متر می باشد این فواصل نشان دهنده ی این است که آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی ساده ای به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این آپارتمان رو به دریا با نمایی بسیار شیک و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، کمد دیواری ، پکیج ، رادیاتور و تراسی با چشم انداز عالی به ساحل دریای خزر که قیمت هر متر مربع آن 41 میلیون تومان و با بهای 6/350،000،000 میلیارد تومان در منطقه ی توریستی خط دریای سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/24
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۵۵ متـر
متراژ بنا: ۱۵۵ متـر

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش