موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:

آپارتمان فروشی بابلسر

آپارتمان فروشی بابلسر-17793

شهر: بابلسر-آپارتمانی نشین و شهری

قیمت:2,450,000,000 تومان

مساحت: 75

تعداد اتاق:2

سن بنا: نوساز سال

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: گچ

کف پوش: سرامیک

آسانسور، پارکینگ، انباری، دارد

09119212178 آقای جعفری

توضیحات

 

 

آپارتمان فروشی بابلسر

این آپارتمان سنددار و ساحلی با نمایی شیک و فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر ، تراسی بزرگ دارای سند مالکیت تکبرگ در شهر توریستی بابلسر واقع در شمال  شمال کشور ، استان مازندران میباشد.

برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان نزدیک به دریا با نمایی شیک ، معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 75 متر دارای 11 طبقه که واحد ها کل آن 30 تا و این واحد فروشی در طبقه ی بسیار خوش ساخت در محیطی توریستی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. از جمله امکانات آن می توان به کابینت ، کمد دیواری ، آسانسور ، پارکینگ و انباری اشاره کرد. آپارتمان سمت دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود.

این آپارتمان با نمایی شیک ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با فاصله ی خیلی نزدیک به ساحل دریای خزر و مراکز خرید ، تراس ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری در محله خوب نخست وزیری بابلسر شمال کشور ، استان مازندران با قیمتی مناسب 2/450،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی متراژ پایین در بابلسر مازندران می باشد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه بابلسر

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/04
کاربری ملک: مسکونی

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش