قیمت ملک:
۲.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۶۲۰۱
فروش

آپارتمان سند دار ساحلی سرخرود

فروش

آپارتمان سند دار ساحلی سرخرود

آپارتمان ساحلی در سرخرود، سند دار، فول امکانات، محیط دنج و آرام، با متریال عالی، بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران به شمار می رود.

آپارتمان ساحلی در 7 طبقه 28 واحدی، واحد های آن 91 متری 2 خوابه، دارای امکاناتی نظیر کمد دیواری، کابینت، شوفاژ، پکیج، انشعابات، تراس، آسانسور، پارکینگ، انباری، سرایداری، سند تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار با قیمت 2 میلیارد 300 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان در شهر ساحلی سرخرود در فاصله 700 متری ساحل دریا و فاصله 150 متری جاده اصلی واقع شده است که این فواصل نشان می دهد دسترسی به تمام نقاط و مراکز اصلی در شهر بسیار راحت و آسان خواهد بود..

با توجه به پیشرفت قابل توجه منطقه در حال و آینده بسیار نزدیک، خرید آپارتمان در شهر ساحلی، توریستی و تهرانی نشین سرخرود، میتواند گزینه ای عالی برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران محسوب شود.

پیشنهاد املاک جهان شعبه سرخرود، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران، خرید آپارتمان در نزدیکی ساحل دریا، جاده اصلی و مرکز شهر، سند دار، فول امکانات می باشد.

خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود / قیمت آپارتمان در سرخرود / خرید و فروش آپارتمان در سرخرود / آپارتمان سند دار سرخرود / آپارتمان فروشی مازندران / آپارتمان پلاک یک دریا سرخرود

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۳۹۶
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۹۱ متـر
طبقات ساختمان: ۷
واحدهای ساختمان: ۲۸
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش